НТУУ "КПІ" Фізико-Технічний Інститут

Кафедра інформаційної безпеки

×
Вхід:

Захистили дисертації

 

СКУЛІШ  МАРІЯ

Випускниця 2004 року. Прикладна математика. Доктор технічних наук. Кафедра інформаційно-телекомунікаційних мереж КПІ імені І.Сікорського

 

 

ВЛАСЕНКО МАРИЯ

Випускниця 2001 року. Прикладна математика. Кандидат фізико-математичних наук. Працює в Instytut Matematyczny PAN w Warszawie. Працювала у University College Dublin,  Trinity College, Dublin,  Max-Planck Institute, Institute of Mathematics, National Academy of Sciences of Ukraine.

 

МЕЛЛІТ АНТОН

Випускник 2004 року. Прикладна математика. Інститут математики НАНУ, Max-Planck-Institut für Mathematik (Post Doc), IST Austria (Postdoctoral researcher), University of Vienna

 

 

СКАКУН СЕРГІЙ

Випускник 2004 року. Прикладна математика. Професор Університету Меріленду і науковий співробітник  Центру космічних польотів імені Ґоддарда НАСА. Науковий керівник  проектів, фінансованих НАСА і Google, які спрямовані на застосування супутникових даних для дослідження  змін земного покриву і моніторингу  сільськогосподарських ресурсів. Член робочої групи з калібрування та валідації супутникових даних міжнародного комітету з супутникових спостережень Землі CEOS.

РИБАК  ОЛЕКСАНДР

К.ф.-м.н. Випускник 2005 року. Прикладна математика. Один з тих, чиї портрети є в університетській галереї призерів міжнародних студентських олімпіад. Під час навчання в університеті Олександр кожного року бував переможцем або призером всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з математики, двічі – фіналістом міжнародних олімпіад з програмування. Викладач Фізтеху.

РОДІОНОВ  АНДРІЙ

Випускник 2005 року. Прикладна математика. К.т.н. доцент кафедри інформаційної безпеки. Суміщає з роботою в Oracle.

 

 

ТЕРНОВИЙ МАКСИМ

Прикладна математика. К.т.н. доцент  кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж КПІ імені І.Сікорського

 

БАРАНОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ

Випускник 2007 року. Кібербезпека. Досвідчений експерт з питань кібербезпеки.  Має сертифікати: CISSP, CISM, CEH. CHFI, ECSA, ECIH, CND, CCNA CyberOps. Акредитований тренер міжнародних сертифікацій в галузі кібербезпеки: EC-Council, (ISC)2, ISACA. Викладач Фізтеху. Директор Центру підвищення кваліфікації в галузі кібербезпекию

ЯКОВЛЄВ СЕРГІЙ

Випускник 2006 року. Кібербезпека. Ще під час навчання почав працювати в галузі захисту інформації, створював системи криптографічного захисту на основі  смарт-карт технологій. Згодом зосередився на науковій та педагогічній діяльності, захистив кандидатську дисертацію з криптології. Викладач Фізтеху.

ФЕСЕНКО АНДРІЙ

Випускник 2009 року. Прикладна математика. Кандидат фіз.-мат наук, асистент кафедри математичних методів захисту інформації.

 

 

РЯБОВ  ГЕОРГІЙ

Прикладна математика. Науковець інституту Математики НАН України. Доцент Фізтеху.

КОЛОТІЙ АНДРІЙ

Випускник 2009 року.

Старший науковий співробітник Інституту космічних дослджень НАН України та ДКА. Автор численних наукових праць у вітчизняних та закордонних виданнях, 23 з них у наукометричній базі Scopus, 14 – у Web of Science.

КУССУЛЬ ОЛЬГА

Випускниця 2009 року. Кібербезпека. Клінічний програміст в компанії Comprehensive Research Solutions (CША). У складі команди клінічної інформатики Ольга відповідає за розробку, впровадження, інтеграцію та підтримку широкого спектру баз даних, дистанційної реєстрації даних та підготовку аналітичних звітів для підтримки проведення клінічних досліджень.

КУЧИНСЬКА НАТАЛІЯ

Випускник 2005 року.

Доцент кафедри інформаційної безпеки. Працює над докторською дисертацією.

 

 

ІЛЬЇН МИКОЛА

Випускник 2007 року. К.т.н., науковець Фізтеху, завідувач лабораторії  технічного захисту інформації та  кібербезпеки. Засновник і лідер команди “білих” хакерів з КПІ ім. Ігоря Сікорського під іменем dcua, яка з 2013 по 2018 рік впевнено посідала місце в десятці лідерів в змаганнях з кібербезпеки за версією CTF.