НТУУ "КПІ" Фізико-Технічний Інститут

Кафедра інформаційної безпеки

×
Вхід:

Вступ до бакалаврату

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

загруженное

 На цій сторінці зібрана інформація, необхідна тим, хто цікавиться вступом до ФТІ з метою навчання на кафедрі інформаційної безпеки.

Відповіді на найпоширеніші питання абітурієнтів від завідувача кафедри Грайворонського Миколи Владленовича – про спеціальності і спеціалізації. 

Група “Рупор ФТІ” на Facebook

СПЕЦІАЛЬНОСТІ І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

кафедри інформаційної безпеки у 2017 році (за Переліком-2015) та їх характеристики:

 

113 ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА

Форма навчання: денна

 125 КІБЕРБЕЗПЕКА

239

Форми навчання: денна і заочна

Крім кафедри інформаційної безпеки за спеціальністю “Прикладна математика” готує фахівців кафедра математичних методів захисту інформації  (спеціалізація “Прикладна криптологія”),  за спеціальністю “Кібербезпека” – кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації (спеціалізація “Системи технічного захисту інформації”).

Спеціальності і спеціалізації ФТІ мають багато спільних рис, багато дисциплін з фундаментальної підготовки, ІТ,  слухають в одних потоках. Тому, якщо Ви побачите себе в переліку рекомендованих до зарахування в ФТІ – щиро вітаємо і чекаємо до своєї дружньої родини.  

Згідно правил прийому до НТУУ “КПІ” під час реєстрації абітурієнт вказує не тільки спеціальність, а й спеціалізацію,  на яку хотів би пройти в першу чергу. Конкурсний відбір буде проводитись згідно базі ЕДБО в бажаний ВНЗ на бажану  спеціальність. Якщо  не пройдете за рейтингом на бажану спеціалізацію,  згідно рейтингу та вказаним письмово під час подачі документів у відбіркову комісію рейтингам спеціалізацій, маєте право пройти на іншу спеціалізацію цієї ж спеціальності.

Загальну інформацію для абітурієнтів щодо напрямів підготовки, спеціальностей і спеціалізацій ФТІ, та їх особливостей, ви можете переглянути на сайті ФТІ

СПОРІДНЕНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Фізико-технічний інститут не веде прийом на перший курс для здобуття ступеня бакалавра за індивідуальними програмами підготовки осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Тобто, такі особи поступають до ФТІ для навчання за програмою підготовки бакалавра на основі повної середньої освіти (на тих самих умовах як і випускники середніх шкіл). 

images (2)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Правила прийому є офіційним документом, і знайомитись з ними треба з офіційного джерела – сайту Приймальної комісії НТУУ “КПІ”. Там ви також можете скачати правила у форматі PDF. 

Щодо якості ІТ освіти у ФТІ

Хочете більше інформації про потенційну альма-матер? Не знаєте з чого почати?

KPIdata – проект зі збору та аналізу відгуків студентів, випускників та викладачів НТУУ “КПІ”.
Результати даного дослідження призначені щоб оцінити якість навчання та роботи в КПІ, виявити переваги та недоліки кожної спеціальності.

Збір даних відбувся у березні 2016 року, оцінка викладання присутня лише для дисциплін 1-го семестру 2015/2016 навчального року.

Згідно опитуванню кафедра інформаційної безпеки  (ІБ) займає 1 місце в категорії XL, кафедра математичних методів захисту інформації – перше місце серед кафедр категорії L

А також…

У травні 2016 року у DOU було проведено опитування про ВНЗ, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці. Основною метою було створення рейтингу  ВНЗ  для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ. Умовно кажучи, рейтинг для абітурієнта, який хоче працювати в ІТ і вибирає ВНЗ для навчання.

 

Набір в групи довузівської підготовки !

Довуз

Для 11 класу створюється група підготовки в Фізико-технічному інституті НТУУ “КПІ”. Крім підготовки до ЗНО з кращими викладачами ФІЗТЕХу, в програмі допрофільна підготовка з майстер-класами, відкритими лекціями і семінарами від професіоналів.

Термін реєстрації до 30 жовтня.
Контактний телефон6 0505727023 Булигіна Людмила Вікторівна
Форма реєстрації:
 http://goo.gl/orms/efZqSgNWSi