НТУУ "КПІ" Фізико-Технічний Інститут

Кафедра інформаційної безпеки

×
Вхід:
кафедри
Публікації на сайті
Реєстрація на захист магістерських дисертацій

Захист магістерських дисертацій груп ФІ-91мп та ФІ-94мп відбудеться 23.12.2020р. о 14-00. З метою забезпечення публічності захистів надаємо можливість брати участь у дистанційному захисті всім бажаючим за умови їх попередньої реєстрації за посиланням.

Реєстрація на захист магістерських дисертацій

Захист магістерських дисертацій групи ФБ-91мп відбудеться 21.12.2020р. о 12-00 та 22.12.2020р. о 14-00. З метою забезпечення публічності захистів надаємо можливість брати участь у дистанційному захисті всім бажаючим за умови їх попередньої реєстрації за посиланням.

Святкування ювілею ФТІ

Запрошуємо переглянути святкове відео про ювілей ФТІ

IPT

Вибір дисциплін магістрами

Розпочинається вибір дисциплін магістрами 1-ого курсу кафедри інформаційної безпеки на наступний семестр.

Інформація щодо дисциплін та посилання на google-форми на сторінках:
Спеціальність 113
Спеціальність 125

Термін вибору до 24.00 10 жовтня!

Вітаємо першокурсників кафедри з початком тижня очного навчання!

IMG_20201005_160149609

 • Розміщення буде відбуватись у 9 гуртожитках. Ніякі переміщення неможливі – пропускні картки замовлені для тих, хто прописаний в списках на гуртожиток (списки надаються)
 • Всі студенти – бюджетникі повинні в понеділок отримати банківську картку, а також студентські квитки ( від старост). Тому, студенти -бюджетникі кияни, повинні прийти в понеділок, на 11.00 в головний корпус КПІ (корп.№1) на 3-й поверх в ауд. 305-2 для отримання банківських карток. При собі мати оригінал паспорта ( або ІD картки), копія паспорта, цієї картки та ідентифікаційного коду. Наявність цих копій суттєво пришвидшить видачу карток.
 • З 6 по 9 жовтня заняття будуть проходити згідно розкладу.
ІНФОРМАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ

Першокурсник2Шановні першокурсники! Цей тиждень важливий і напружений. Що попереду?

1.Наказ з розбиття за академічними групами здійснюється після зарахування студентів-контрактників – з 16.09 по 18.09. Але проект наказу вже готовий, деканат призначає старост груп. Куратори груп вже призначені, готують для вас пакет інформації. Зустрічі з вами чекають ваші друзі – студкуратори груп, студенти.

2.Наразі відбувається процес замовлення та виготовлення студентських квитків, заповнення залікових книжок та оформлення платіжних банківських карток. Всі ці документи будуть надані вам під час приїзду до університету на тиждень очного навчання (або згодом, якщо у вас немає можливості приїхати до Києва). Тим студентам, кому буде призначено академічну стипендію, кошти будуть йти на банківську картку і зберігатись там доти, доки ви її не отримаєте.

3.Розклад вже готовий, посилання на сторінку сайту ФТІ буде на каналі Деканат.

4.Навчання у першому семестрі розпочинається з 21.09.2020 року. Графік на весь навчальний рік тут

5.17 і 18 вересня о 14.30 відбудуться онлайн-зустрічі викладачів ФТІ з першокурсниками в ZOOMi. Запрошення:

https://us02web.zoom.us/j/5403846484?pwd=T0UrbXV2RjIrQzUzOHVzQk1YNTdqUT09

 1. 17 вересня о 14.30 онлайн-зустріч буде організована для перевірки технічних особливостей зв’язку (конференція до 500 осіб). Якщо все буде добре, відповімо на ваші запитання у вільному режимі.
 2. 18 вересня о 14.30 святкова ZOOM-конференція – ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА. Крім святкових вітань ви познайомитесь з кураторами, з’ясуєте:
 • який у вас шифр групи, координати старости,
 • як буде проходити навчання з кожної дисципліни, яка буде у вас в цьому семестрі,
 • посилання для входу в онлайн-конференції для спілкування з викладачами під час пар або інші координати для зв’язку з ними;
 • посилання на чат групи, створений в телеграмі чи іншому месенджері для оперативного спілкування і вирішення організаційних питань,
 • інформацію про тиждень очного навчання, який відбудеться з 5 по 9 жовтня та заходи, що будуть здійснюватись Фізтехом протягом цього тижня.

До зустрічі!

ВІТАЄМО ЗІ ВСТУПОМ НА БЮДЖЕТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ!

ВітаВітання2ємо першокурсників!

Списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання

ФТІ 113 Прикладна математика Завантажити
ФТІ 125 Кібербезпека Завантажити

 

 

ВІТАЄМО ЗАРАХОВАНИХ НА ПЕРШИЙ КУРС СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ЗА КОНТРАКТОМ!

КонтрактДенна форма навчання

ФТІ 113 Прикладна математика Завантажити
ФТІ 125 Кібербезпека Завантажити

 Заочна форма навчання

ФТІ 125 Кібербезпека Завантажити

 

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Початок нового навчального року  для першокурсників і магістрів 1 року навчання починається в дистанційному режимі  21 вересня за розкладом, який буде на  http://ipt.kpi.ua/navchalnij-protses Детальніше

НОВИНИ ВІДДІЛУ АСПІРАНТУРИ

АспірантураВідділ аспірантури та докторантури повідомляє про необхідні заходи та терміни їх виконання з організації підготовки в аспірантурі, а саме:

 Щодо проведення вступних іспитів до аспірантури у 2020 році:

–   напередодні вступного іспиту зі спеціальності необхідно отримати у відділі аспірантури та докторантури комплект документів для його проведення (підготовлений папір для відповідей, бланки та зразки оформлення протоколів вступних іспитів*).  Вступні програми та комплекти білетів до них знаходяться в інституті/ на факультеті.

Увага!  з 2020 року предметні комісії під час прийому вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності визначають рівень наукових досягнень вступників. Кількість додаткових балів за наукові досягнення зазначається в протоколі  вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності.

Розклад 2020 вступних випробувань по спеціальності

Про звітування аспірантів 2016, 2017, 2018, 2019 років зарахування за 2019/2020 навчальний рік

Наказом КПІ ім. Ігоря Сікорського №2/130 від 16.07.2019 р.  затверджено Порядок проходження процедури захисту дисертації та присудження ступеня доктора філософії в КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Порядку проведення експерименту з присудження ступеня  доктора філософії (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 06 березня 2019 р., № 167.

 Організація звітування аспірантів 2016, 2017, 2018, 2019 років зарахування за 2019/2020 навчальний рік

–  з 01 серпня по 04 вересня централізовано (заст. директорів/деканів з НР) отримують контрольні примірники індивідуальних планів роботи аспірантів 2016, 2017, 2018, 2019 рр. зарахування;

1 рік підготовки в аспірантурі (2019 рік зарахування):

–  з 07 по 18 вересня – звіти аспірантів першого року навчання (2019 р. зарахування) про виконання індивідуального плану роботи аспіранта (освітньої та наукової складової).

–  у вересні 2020 року – підсумки звітів аспірантів за перший рік підготовки на засіданні вченої ради інституту/факультету, та у разі невиконання індивідуального плану роботи аспіранта (невиконання освітньої та наукової складової в повному обсязі) розглянути питання щодо відрахування з аспірантури через порушення строків виконання індивідуального плану без поважних причин.

–  у разі позитивних висновків про виконану роботу необхідно оформлення індивідуальних планів роботи аспіранта (освітньої і наукової складової) на 2020-2021 навчальний рік.

2 рік підготовки в аспірантурі (2018) рік зарахування):

–  з 07 по 18 вересня – звіти аспірантів другого року навчання (2018 р. зарахування) про виконання індивідуального плану роботи аспіранта (освітньої та наукової складової). Освітня складова підготовки в аспірантурі має бути завершеною в повному обсязі.

–   у вересні 2020 року – підсумки звітів аспірантів за другий рік підготовки на засіданні вченої ради інституту/факультету, та у разі невиконання індивідуального плану роботи аспіранта (невиконання освітньої та наукової складової в повному обсязі) розглядається питання щодо відрахування з аспірантури через порушення строків виконання індивідуального плану без поважних причин.

– у разі позитивних висновків про виконану роботу  оформлення індивідуального плану роботи аспіранта (освітньої і наукової складової) на 2020-2021 навчальний рік.

3 рік підготовки в аспірантурі (2017 рік зарахування):

– з 07 по 18 вересня -звіти аспірантів третього року навчання (2017 р. зарахування) про виконання індивідуального плану роботи аспіранта.

–  підвести підсумки звітів аспірантів за третій рік підготовки на засіданні вченої ради інституту/факультету у вересні 2020 року.

Відповідно до вищезгаданого Порядку підготовка  в аспірантурі повинна завершуватись поданням висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації аспіранта у процесі підготовки дисертації та виконання індивідуального плану наукової роботи та  індивідуального навчального плану. Позитивний висновок наукового керівника є підставою для звернення здобувача до голови вченої ради інституту (факультету) для проведення  попередньої експертизи дисертації.

Другий примірник висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації аспіранта має завершувати особову справу аспіранта як показник успішної підготовки в аспірантурі.

–  у разі невиконання індивідуального плану роботи аспіранта розглянути питання щодо відрахування з аспірантури через порушення строків виконання індивідуального плану без поважних причин.

– у разі позитивних висновків про виконану роботу необхідно оформити індивідуальний план роботи аспіранта на 2020-2021 навчальний рік та, враховуючи тривалий термін процедури проходження захистів дисертації та присудження наукового ступеня доктора філософії, запланувати подання аспірантом дисертації для проведення попередньої експертизи протягом першого семестру четвертого року підготовки (до 01 березня 2021 р.)

4 рік підготовки в аспірантурі (2016 рік зарахування):

–   з 07 по 18 вересня – звіти аспірантів четвертого року навчання (2016 р. зарахування) про виконання індивідуального плану роботи аспіранта

– у вересні 2020 року – підсумки підготовки в аспірантурі на засіданні вченої ради інституту/факультету.

Термін повернення контрольних примірників планів та витягу з протоколу засідання вченої ради інституту/факультету централізовано (заст. директорів/деканів з НР) до відділу аспірантури та докторантури до 30 вересня 2020 року включно.

У разі відсутності звіту аспіранта (або недостатнього виконання ним індивідуального плану)  рішення про відрахування з аспірантурі  на кожного аспіранта окремо до відділу аспірантури та докторантури до 30.09.2020р. подаються документи на відрахування з аспірантури

 Щодо конкурсу на отримання стипендії ім. М.С.Грушевського, Президента України, Кабінету Міністрів України

 1. Щорічно для аспірантів другого (третього) року навчання оголошується конкурс на отримання стипендії ім. М.С.Грушевського, Кабінету Міністрів України.

На здобуття іменних стипендій до відділу аспірантури та докторантури у встановлені терміни подаються наступні документи:

 1. Подання від факультету на ім’я проректора з навчальної  роботи;
 2. Витяг з протоколу засідання Вченої ради інституту/факультету про висунення кандидатури на конкурс на здобуття іменної стипендії;
 3. Список публікацій, наукових здобутків аспіранта за підписом зав. кафедри.

Терміни подання:

на стипендію ім.М.С. Грушевського- червень-серпень,

на стипендію Кабінету Міністрів України- листопад-грудень.

Кандидатури на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України необхідно розглянути на засіданні вченої ради інституту/факультету у листопаді 2020 р. та подати до відділу аспірантури та докторантури не пізніше 27 листопада 2020 р.