Науковий журнал «Theoretical and Applied Cybersecurity»

Журнал «Theoretical and Applied Cybersecurity» (з англ. «Теоретична та прикладна кібербезпека») є науковим виданням Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». В виданні оприлюднюються результати новітніх наукових досліджень з теорії та практики забезпечення кібернетичної безпеки та кібернетичного захисту її об’єктів у кібернетичному просторі.

Найбільша увага приділяється дослідженням, що засновані на використанні сучасних математичних методів та інформаційних технологій. Аудиторією журналу є вчені та інженерно-технічні фахівці в галузях кібернетичної та інформаційної безпеки, інформаційних технологій, суміжних розділів технічних, природничих і гуманітарних наук. Видання також може зацікавити студентів, аспірантів, викладачів та експертів у зазначених галузях. У журналі розглядаються такі напрямки досліджень:

• Теоретичні та криптографічні проблеми кібернетичної безпеки
  • Математичні методи, моделі та технології дослідження безпечного функціонування кіберпростору
  • Алгоритми та методи запобігання і протидії кібератакам
  • Безпека промислових систем та систем критичної інфраструктури
  • Кібербезпека Інтернету речей
  • Інтелектуальні методи забезпечення кібербезпеки
  • Проблемні питання сервісів анонімізації
  • Дослідження вразливостей програмного коду і розробка безпечних програм
  • Соціальний інжиніринг та методи протидії деструктивним впливам на свідомість у кіберпросторі
  • Державна політика у сфері кібернетичної безпеки

З матеріалами наукового журналу можна ознайомитись в архівах на офіційному сайті журналу.