НТУУ "КПІ" Фізико-Технічний Інститут

Кафедра інформаційної безпеки

×
Вхід:

Наступна вища освіта

Спеціальність: 125 Кібербезпека
Спеціалізація – Системи і технології кібербезпеки

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Фізико-технічний інститут співпрацює з Навчально-методичним комплексом «Інститут післядипломної освіти» НТУУ „КПІ” у навчанні осіб, що мають базову або повну вищу освіту, за спеціальністю 125 Кібербезпека (спеціалізація – Системи і технології кібербезпеки) за інтегрованим навчальним планом (2 навчальних роки). Форма навчання — заочна на підставі договору. Слухачі, що успішно завершили навчання, отримують диплом бакалавра державного зразка.

Бажаючим отримати наступну вищу освіту із зазначеної спеціальності та спеціалізації необхідно подати до Навчально-методичного комплексу «Інститут післядипломної освіти» (к.5, корп.1) або до філії НМК «ІПО» у ФТІ (к.317, корп.11) до 25 вересня поточного року такі документи:
копії диплома про вищу освіту та додатка до диплома;
ксерокопію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта;
копію довідки про присвоєння ідентифікацій-ного коду;
довідку з місця роботи (або з місця проживання);
3 фотокартки.
Оригінали документів (паспорт, довідка про ІПН, диплом з додатком) пред’являються особисто. Зарахування за результатами співбесіди, яка проводиться в період 26 – 30 вересня.

Наша адреса: 03056, Київ, просп. Перемоги, 37, НТУУ „КПІ”, Фізико-технічний інститут, корп.11, к. 317; НМК «ІПО», корп.1, к. 5.
Телефони для довідок: (044) 204-98-94 (тел./факс), (044) 204-85-13.