Керівники і співзасновники компаній

АНЧІШКІН ЄГОР

Випускник 2002 року. Прикладна математика. Співзасновник ІТ-компанії Viewdle, одного із найвідоміших за кордоном українських стартапів з розпізнавання облич у фото- і відеоматеріалах,чий продукт купив Google. 2012 року ця оборудка стала найбільш обговорюваною в IТ-співтоваристві. За даними Bloomberg, сума оборудки становила 45 мільйонів доларів.

ВІКТОР ЖОРА

Випускник 2003 року, Прикладна математика Директор та співвласник компанії «Інфосейф ІТ», член Ради ГО «Українська група інформаційної безпеки». У сфері ІТ працює з 2000 року. Спеціаліст з інформаційної безпеки, автор монографії і близько 40 наукових публікацій щодо захисту інформації. Брав участь в створенні комплексних систем захисту інформації загальнодержавного значення. Нагороджений Почесною грамотою Центральної виборчої комісії. Заступник голови Держспецзв’язку.

Презентація виступу на ЕКСПО КОНГРЕСІ «Бізнес для розумних міст» 2019.

СОЛОГУБ РОМАН

Випускник 2007 року. Директор та співзасновник компанії ISSP та київської кіберакадемії. Приймає активну участь у розвитку напрямку кібербезпеки в Україні.

Активно співпрацює з кафедрою та інститутом в напрямку розвитку освітніх програм та підготовки бакалаврів і магістрів. Має значну кількість публікацій та виступів за темами захисту інформації як в Україні, так і за її межами.

МИКОЛА ПАЛІЄНКО

Співвласник компанії EVO Group, гіганта е-комерції. Об’єднана компанія буде розвивати маркет плейси, що дозволить малим і середнім українським підприємцям продавати товари через сайти EVO Group.

МУРАШКО МИКИТА

Випускник 2004 року. Технічний директор EVO,відповідає за координацію роботи розробників, архітекторів і системних адміністраторів.

ІЛІБМАН ВОЛОДИМИР

Випускник 2003 року. Провідний фахівець компанії CISCO Systems

СДОБНІКОВ ВІКТОР

Випускник 2010 року. Прикладна математика. Співзасновник та технічний директор компанії Apostera GmbH (www.apostera.com). Комп’ютерний зір, розпізнавання образів. З 2018 року викладач Фізтеху.

СТЕЦЮК КАТЕРИНА

Випускниця 2018 року. Кібербезпека. Очолює департамент штучного інтелекту в ІТ-компаніїї ARVI.

Наші партнери і замовники:

Адреса: КПІ імені Ігоря Сікорського, корпус №11 (вулиця Янгеля, 7-а), к. 206