Безпека операційних систем і комп’ютерних мереж – теми курсових робіт

Увага! У кожному з названих напрямів необхідно сформулювати власну, конкретну тему, і узгодити її з викладачем.

1. Механізми забезпечення аудиту в ІС та методи аналізу даних аудиту
  2. Безпека сучасних мереж передавання голосових даних
  3. Безпека сучасних технологій бездротових мереж (переважно цікавить безпека WiFi раутерів, зокрема атаки, що використовують вразливості прошивок — обов’язкове попереднє обговорення теми з викладачем)
  4. Безпека мереж MPLS