Всеукраїнська науково-практична конференція «Theoretical and Applied Cybersecurity» (TACS-2024)

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" на базі Науково-навчального фізико-технічного інституту 30 травня 2024 року провів другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію Theoretical and Applied Cybersecurity (TACS-2024).

Участь у конференції прийняли представники освіти, науки, органів державної влади і управління. Було представлено 49 доповідей, у яких розглядались та обговорювались теоретичні і прикладні питання кібербезпеки, проводився обмін досвідом і укріплення співробітництва у галузі кібербезпеки.

Конференція проводилась у режимі он-лайн за представленою на веб-сайті програмою.

На конференції обговорювалось широке коло питань кібернетичної безпеки критичних інфраструктур, моделювання та протидії інформаційним операціям, технологій інформаційно-аналітичних досліджень на основі відкритих джерел інформації, надійності і резилієнтності кіберфізичних систем. Розглядалися актуальні проблеми інформаційної та кібернетичної безпеки, можливості застосування штучного інтелекту, системного аналізу при забезпеченні підтримки прийняття рішень, комп'ютерному моделюванні процесів і систем, актуальні завдання забезпечення інформаційної та кібербезпеки.

У рішеннях конференції констатовано необхідність проведення у наступному році другої науково-практичної конференції «Theoretical and Applied Cybersecurity» (TACS-2025) у більшому часовому форматі із залученням вітчизняних і закордонних фахівців у сфері ІТ-технологій, інформаційної і кібернетичної безпеки, створення спеціальної студентської секції з нагородженням здобувачів освіти за кращі доповіді. Також будуть прикладені зусилля оргкомітету на забезпечення публікації матеріалів майбутніх конференцій у виданнях, що індексуються Scopus, WoS.

За результатами конференції TACS-2024 буде опубліковано збірник матеріалів доповідей.

Вибрані програмним комітетом матеріали будуть опубліковані у фаховому виданні «Theoretical and Applied Cybersecurity».

E-mail конференції TACS і журналу «Theoretical and Applied Cybersecurity»: tacs.journal@gmail.com

Наші партнери і замовники:

    НН ФТІ Кафедра інформаційної безпеки
Адреса: КПІ імені Ігоря Сікорського, корпус №11 (вулиця Янгеля, 7-а), к. 206
Контакти: тел.: 204-83-55, 204-80-17; e-mail: is.ipt.kpi@gmail.com; FB: https://www.facebook.com/is.ipt.kpi.ua