Тетяна Василівна Литвинова

перший заступник директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки

Аспірант кафедри інформаційної безпеки перший в університеті захистив дисертацію на ступінь PhD!

2 (1)Вітаємо Миколу Лавренюка, аспіранта кафедри інформаційної безпеки, з першим в університеті захистом дисертації на здобуття ступеня PhD!

25.06.2020 вперше в історії КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся захист дисертації Лавренюка Миколи Сергійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11 Математика та статистика за спеціальністю 113  Прикладна математика. Тема дисертації: «Моделі та методи глибинного навчання для задач геопросторового аналізу».

Науковий керівник – Новіков Олексій Миколайович, доктор технічних наук, професор, директор Фізико-технічного інституту.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.002.001, затвердженої  наказом  МОН  України №104  від 29.01.2020 р., привітали Миколу, визнали високий науковий рівень дисертації.

Голова ради– Павлов Олександр Анатолійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматизованих систем обробки інформації і управління КПІ  ім. Ігоря Сікорського.

Рецензенти:

• Макаренко Олександр Сергійович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри математичних методів системного аналізу КПІ  ім. Ігоря Сікорського.
  • Бідюк Петро Іванович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри математичних методів системного аналізу КПІ  ім. Ігоря Сікорського.

Опоненти:

• Глибовець Микола Миколайович, доктор фізико-мате­ма­тичних наук, професор, декан факультету інформатики Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
  • Крак Юрій Васильович, член-кореспондент НАН України, доктор фізико-мате­ма­тичних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.