кафедри

День відкритих дверей ФТІ

День відкритих дверей ФТІНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує всіх на
«День відкритих дверей» 20 грудня 2015 року з 10.00 до 15.00

Місце проведення – Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37), факультети / інститути НТУУ «КПІ».

В програмі заходу:

• з 10.00 – реєстрація учасників (у ЦКМ);
  • 11.00 – 12.00 – загальні збори у залі ЦКМ (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році);
  • 12.00 – 12.30  –  інформація про навчальні підрозділи біля стендів на першому поверсі ЦКМ від викладачів та студентів;

З 12.30 запрошуємо у Велику фізичну аудиторію 1 корпусу для знайомства з Фізико-технічним інститутом, його спеціальностями і спеціалізаціями, школою Фізтеха для абітурієнтів, яка відкривається для не байдужих до сучасної фізики, математики, інформатики, інформаційної безпеки.

Детальніше: сайт КПІсайт довузівської підготовки ФТІ

Попередня реєстрація на День відкритих дверей КПІ [за посиланням]

«Київський політехнічний інститут» – університет твого успіху!

Грудень 16, 2015