Тетяна Василівна Литвинова

в.о. директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки

Ще одна можливість вдосконалення ІТ-освіти для студентів ФТІ!

фото1З метою наближення навчання до сьогоднішніх потреб ІТ-галузі, зменшення розриву між теоретичною та практичною компонентами навчання, впровадження в Україні кращих світових практик підготовки ІТ-фахівців,  Фізико-технічний інститут приймає участь в реалізації спільного проекту НТУУ “КПІ”  з однією з провідних вітчизняних компаній, що забезпечує навчання за актуальними напрямами у галузі інформаційних технологій – ТОВ «CyberBionic Systematics».

Проект передбачає:

• фото1надати студентам ФТІ в подарунок від ITVDN протягом місяця безкоштовний доступ до відеокурсів на порталі відеонавчання ITDN.com,
  • надати студентам безкоштовний доступ до тестування знань з використанням онлайн ресурсу testprovider.com з отриманням відповідних сертифікатів, що визнаються провідними компаніями в ІТ-галузі, які  приймають участь в розробці галузевих професійних стандартів разом з ТОВ «CyberBionic Systematics».

фото 2В зв’язку з цим пропонуємо:

• старостам скласти списки  тих студентів, які бажають в зручний для них час на місяць отримати доступ до навчальних відеокурсів  за формою, надіслати списки за адресою al.stasuk@gmail.com,
  • студентам  пройти безкоштовне тестування на testprovider.com з базової IT-підготовки, за обраною дисципліною, або з професійної підготовки. Отримані сертифікати стануть прекрасним дорповненням до вашого СV.

Карта ІТ- спеціальностей для студентів

Листопад 9, 2015