Тетяна Василівна Литвинова

в.о. директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки

Вибіркові дисципліни для магістрів ФБ

выборДо уваги студентів ФБ-51м!

Згідно методичним рекомендаціям МОН України ВНЗ мають розширити можливості студентів у виборі фахових і професійно-орієнтованих дисциплін.

В якості пілотного проекту магістрам спеціальності “Безпека інформаційних і комунікаційних систем” (спеціалізація “Кібербезпека”) надається можливість обрати для вивчення кредитні (обов’язкові, увійдуть до переліку дисциплін, які вносяться до навчальної картки і основну частину додатку до диплома) і позакредитні (факультативні, в разі успішної звітності видається сертифікат, заноситься в індивідуальну частину додатку до диплома).

1 семестр:

• 3 кредити: “Технічний аудит і аналіз інцидентів кібербезпеки”,   або ” Інтелектуальний аналіз інформації”
  • 3 кредити: “Захист інформації в спеціалізованих інформаційно-телекомунікаційних системах”,   або “Аналіз програмного коду та бінарних вразливостей 1″

2 семестр:

• 2 кредити: “Рефлексивні моделі та керування конфліктами”,   або “Аналіз програмного коду та бінарних вразливостей 2″ (якщо вивчали “Аналіз програмного коду та бінарних вразливостей 1″)

В якості позакредитних дисциплін Ви маєте право обрати дисципліни, які не обрали, або дисципліни інших споріднених спеціальностей, якщо це можливо за розкладом, а також факультативні дисципліни:

• Структурне розпізнавання образів (осінній семестр, 215 аудиторія, лекція: субота – проф. Шлезінгер М.І., практика: понеділок, 1 пара, ІТ-фахівець Сдобніков В.)
  • Статистичне розпізнавання образів (весняний семестр, 215 аудиторія, лекція: субота – проф. Шлезінгер М.І., практика: понеділок, 1 пара, ІТ-фахівець Сдобніков В.)
  •  Test Driven Development (TDD) (осінній семестр, в класі Samsung, 4 пара, раз на тиждень)
  • Advanced Machine Learning (осінній семестр, в класі Samsung, 4 пара, раз на тиждень).

Для того, щоб обрати дисципліни, потрібно узгодити питання на кафедрі, написати заяву на ім’я зав. кафедри та залишити на кафедрі.

Зразок заяви

Вересень 1, 2015